Avşa Atınkum Tatil Konakları
Avşa Elit Otel
Avsa Zeus Otel
Avsa kiraz apart
Avşa Güzel Motel
Avşa cane motel
Avsa kaan Motel
avsa ayberk otel
avsa efe suit
Sponsor Bağlantı
Avşa Ercan Apart denize 35 metre mesafede merkezi konumda hizmetinizdedir.
Avşa Adası Ceyf Motel & Cafe - Denize 30 Metre Kahvaltılı
Avşa Adası butik otel kültürüyle tanışıyor.
Avşa Büyük Ev ve Avşa Küçük Ev. Haftalık ve sezonluk kiralanmaktadır.
Denize 30 metre mesafede apart odalar
Reklam Alımları

Avşa adası için açılmış olan sitemiz yaklaşık 8 aydır yayın hayatına devam etmektedir. Reklam alımları 1 Nisan 2013 tarihinden itibaren başlamıştır.

          Avşa adası için açılmış olan sitemiz yaklaşık 8 aydır yayın hayatına devam etmektedir. Reklam alımları 1 Nisan 2013 tarihinden itibaren başlamıştır.

          Sitemizde reklamlar dört farklı şekilde yayınlanmaktadır. Reklam seçeneklerimizi görmek için TIKLAYINIZ. 

          Reklam fiyatlarımız reklamın türüne göre değişmektedir. Her reklamın kademesine göre avantajları daha fazladır. Avşa adasına Mayıs ayında yapacağımız ziyaret esnasında "Avsatatili.net" sitemizin avantajları konusunda müşterilerimize detaylı bilgi vereceğiz. Aynı zamanda reklam verenlerin içerik ve fotoğraf güncellemelerini ücretsiz yapacağız.

          Sitemiz Google'de Avşa adasının aranma hacimlerindeki en önemli kelime olan "Avşa" kelimesinde 4. sıraya kadar yükselmiştir. Fakat 3. sırada bulunan belediye sitesi ziyaretçilerin konaklama amacıyla tıklamayacağı için sitemiz 3. konumda demek doğru olur.

          Avşa adasına gelmeden önce Avşa hakkında arama yapanların en çok aradığı kelimeleri sizlere liste halinde vermek istiyoruz.


                   Bu listede olduğu gibi Avşa adasına gelen ziyaretçilerin %70 inden fazlası Google'den Avşa yazarak buldukları sonuçlara bakmaktalar. Diğer kelimelerinde illaki önemi var, fakat adanın Google'de ki en önemli aranma kelimesi öbek kelime olan "Avşa"dır.

          Yandex, Bing, Yahoo gibi diğer arama motorlarında sonuçlarımız daha üst sıralarda çıkmaktadır.

          Sitemiz tablodaki sonuçlarda doğal yollardan çıkmaktadır. Yani google'a ücretli reklam verilmemiştir. Tablodaki sonuçlar dışındaki kelimelere ayrıca ücretli reklamlar verilerek ilk sayfada çıkmayı hedefliyoruz. Sekiz aylık yayın zamanımızda sitemiz hergün aktif olarak kullanılmış ziyaretçilere hizmet etmiştir.

          Reklam vermek isterseniz İletişim sayfasından bizlere ulaşabilirsiniz.

Yorumunuz:
500
Ad Soyad:
Eposta:
Güvenlik Kodu:*
Güvenlik Kodu  
Yeni Sözcük Deneyin