Avşa Atınkum Tatil Konakları
Avşa Elit Otel
Avsa Zeus Otel
Avsa kiraz apart
Avşa Güzel Motel
Avşa cane motel
Avsa kaan Motel
avsa ayberk otel
avsa efe suit
Sponsor Bağlantı
Avşa adası Pera motel ile tatilinize renk katın. Haziran ve Mayıs\'da Uygun fiyatlar ile konaklayabilirsiniz.
Altınkum mavi deniz , tatildeki eviniz . Tesisimizi 360 derece sanaltur ile gezebilirsiniz.
Avşa Adası Ceyf Motel & Cafe - Denize 30 Metre Kahvaltılı
Avşa Özgür Motel istediğiniz motelimizden birini seçin tatilinizin tadını çıkarın
Denize 30 metre mesafede apart odalar
Avşa Fiyatlar

Avşa adasında bulunan otellerin fiyatları, pansiyonların fiyatları ve motellerin fiyatları hakkında detaylı bilgiler. Avşa 2013 yaz sezonu fiyatları belli olmaya başladı.

          Avşa adasında bulunan oteller, moteller, pansiyonlar, apart daireler ve kiralık villaların fiyatları belirlenmeye başladı.

          Avşa adasına oteller oda için günlük 100Tlden başlayan fiyatlar istemektedirler. Fakat sabah kahvaltısı genelde dahil değildir. Sabah kahvaltısı da dahil edildiğinde fiyatlar dahada artmaktadır.
         
          Motel fiyatları ise otellere oranla daha ucuz durumdadır. Motellerde oda başı fiyat istenmekte yani odayı kiralıyorsunuz. Motellerde odanın fiyatı 50l den başlamaktadır.

          Apart dairelerin fiyatlarıda oda başına alınmaktadır. Diyelim ki 100 lira odası 4 arkadaş geleceksiniz kişi başı 25 tl civarı bir rakama denk gelmektedir.

          Avşa'da bulunan Altınkum tatil konakları havuzu ve çocuk havuzu bulunan sayılı otellerden biridir. Burada 2013 sezonu kişi başı fiyatlar ise 100-120tl arası değişmektedir.

          Avşa'da konaklama fiyatlarını etkileyen faktörler
          Denize ve merkeze mesafesi, konaklama tipi (otel,motel,pansiyon, apart daire ve villa), sabah kahvaltısı ve akşam yemeği, eşyaların ve işletmenin yeni olup olmaması.

          Sitemizde bulunan işletmelerin tam net fiyatlarını öğrenmek isterseniz beğendiğiniz işletmenin iletişim bilgilerinden ulaşınız.

Yorumunuz:
500
Ad Soyad:
Eposta:
Güvenlik Kodu:*
Güvenlik Kodu  
Yeni Sözcük Deneyin