Avşa Atınkum Tatil Konakları
Avşa Elit Otel
Avsa Zeus Otel
Avsa kiraz apart
Avşa Güzel Motel
Avşa cane motel
Avsa kaan Motel
avsa ayberk otel
avsa efe suit
Sponsor Bağlantı
Denize Sıfır Ailelere Özel Güneş Yalı Misafirlerini Ağırlamaya Devam Ediyor.
Avşa Adası Kaan motel ile çok uygun fiyatlara konaklama imkanı bulabilirsiniz.
Avşa Büyük Ev ve Avşa Küçük Ev. Haftalık ve sezonluk kiralanmaktadır.
Avşa altamira motel, Avşa adası altamira apart ve fiyatları 2015
Avşa adası Okyanus Apart 1+1 odaları ve müstakil odaları ile hizmetinizdedir.
2013 Sezonu için rezervasyon

Avşa adasında 2013 yaz sezonu için rezervasyon talepleri gelmekte fakat bu durumda Mayıs ayından önce rezervasyon başlamamaktadır.

          Avşa  adasında bulunan işletmeleri Şubat ayının birinden itibaren rezervasyon için aramaya başlayanlar oldu. Sitemiz üzerinden giden kullanıcılar 2013 yaz sezonu için rezervasyon yaptırmak istiyorlar.

          Fakat rezervasyonlar Mayıs ayından önce açılmamaktadır. Sitemiz aracılığı ile rezervasyon yaptırmak isteyenler bize geri döndüğünde genelde Avşa adasına gelmeden 10 gün önce rezervasyon yaptırmaları söylenmektedir. Avşa adasına gelecekseniz 2013 yaz sezonu için Mayıs ayından itibaren rezervasyon yaptırmaya başlayabilirsiniz. Fiyatlar yeni belirlenmiş olacağı için ön ödeme talep edeceklerdir. Gitmeden önce 1-2 günlük ön ödemeyi yapmanız durumunda rezervasyonunuz tamamlanmış olacaktır.

          2012 Yaz sezonuna oranla fiyatlarda %5 ile %10 arasında yükselme olmuş olacağı ön görülmektedir. Rezervasyon yaptırmaya karar verdiğinizde lütfen işletmeleri kıyaslayarak yer seçmeye özen gösteriniz. Resmi olmayan hiç bir yeri tercih etmemelisiniz. İşletmelere telefonda resimlerin güncelliğinide sormalısınız.
         
          Avşa adası 2013  sezonuna hazırlık için temizliklere Nisan ve Mayıs ayında başlamaktadır. İşletmelerin sahipleride genelde dışarıda kaldıkları için ön rezervasyonlar hemen yapılamamaktadır.

          Sitemizi takip edin güncel olarak bu tip konularda bilgi aktarmaya devam edeceğiz. Şimdiden herkese iyi tatiller.

Yorumunuz:
500
Ad Soyad:
Eposta:
Güvenlik Kodu:*
Güvenlik Kodu  
Yeni Sözcük Deneyin